UPOZNAJTE VOLJENU OSOBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UPOZNAJTE VOLJENU OSOBU
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Flag Counter

 

 Oženio se sa dve devojke istovremeno

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 459
Datum upisa : 29.04.2009

Oženio se sa dve devojke istovremeno Empty
PočaljiNaslov: Oženio se sa dve devojke istovremeno   Oženio se sa dve devojke istovremeno EmptySub Apr 28, 2012 9:23 am

Oženio se sa dve devojke istovremeno 41ymbaywyet9nompwg7m
Kako prenosi AFP, 22-godišnji Abdel Rahman Najef al-Obaidi zagledao se početkom godine u 17-godišnju Intidhar, a nekoliko meseci kasnije za oko mu je zapala 21-godišnja Suada.

"Mesec dana sam bio u nedoumici. Razgovarao sam sa roditeljima, predložio im da se obema istovremeno oženim i oni su mi dali svoj blagoslov", ispričao je novopečeni dvostruki mladoženja.

Najteže je bilo da ubedi "izabrabice svog srca" da prihvate ovo rešenje. "Šta misliš da se istovremeno venčamo ja, ti i Suada?, pitao me je jednog dana, a ja sam mu odgovorila da se slažem pod uslovom da nas pođednako uvažava", ispričala je Intidhar, mlada broj jedan.

"U početku sam bila iznenađena njegovim predlogom, ali je na kraju uspeo da me ubedi", rekla je Suada, mlada broj dva.

Muslimanski zakon dozvoljava muškarcima da imaju četiri supruge. Venčanje je obavljeno 6. aprila u selu Laklak, na severu Tikrita, u centralnom Iraku, a Abdel Rahman je za svadbu platio 2,5 miliona dinara (oko 2.000 dolara).
www.smedia.rs
Nazad na vrh Ići dole
http://od15do60.forumsmusic.com
 
Oženio se sa dve devojke istovremeno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» I devojke mogu biti smešne!!
» Devojke skokovi: 1,2,3 Compilation 2011
» Kako ove devojke padaju kao po ledu
» Pogledajte Bondove devojke 50 godina posle prvog filma o agentu 007

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
UPOZNAJTE VOLJENU OSOBU :: I vi sa nama :: Zanimljivi video-
Skoči na: