UPOZNAJTE VOLJENU OSOBU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


UPOZNAJTE VOLJENU OSOBU
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Flag Counter

 

 Najviši čovek dobija cipele po meri (VIDEO)

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 459
Datum upisa : 29.04.2009

Najviši čovek dobija cipele po meri (VIDEO) Empty
PočaljiNaslov: Najviši čovek dobija cipele po meri (VIDEO)   Najviši čovek dobija cipele po meri (VIDEO) EmptySub Maj 05, 2012 12:44 pm

Najviši čovek dobija cipele po meri (VIDEO)
Najviši čovek dobija cipele po meri (VIDEO) 88nf1uv95usipmyswdqy

Kalup zlata vredan


Najviši čovek u Americi konačno će se udobno osećati u svojim cipelama – i to cipelama vrednim 20 hiljada dolara!

Igor Vovkovinski, visok 2,3 metra sa dužinom stopala od oko 38 cm, dobiće novu obuću zahvaljujući kompaniji Reebok.

Igor ima uvećanu hipofizu i zbog toga nekontrolisano raste. Imao je 16 operacija u poslednjih 6 godina, a s obzirom da do sada nije pronađen način da se spreči dalji rast njegovih stopala, Igor već duže vreme nije u mogućnosti da pronađe obuću po meri.

– Praktično sam bio zarobljenik u sopstvenom domu. Iako nemam nikakvih zdravstvenih problema koji bi me ometali u hodanju, nisam mogao nigde da mrdnem jer je svaka obuća vrlo bolna za mene – objasnio je Igor, koji nosi otprilike broj 70.
Dvadesetdevetogodišnji Ukrajinac, koji od svoje sedme živi u SAD, godinama je pokušavao da dobije novac od zdravstvenog osiguranja kako bi mogao da nabavi nove cipele. Međutim, oni nisu uslišili njegove zahteve.

Stoga je Igor potražio pomoć preko Interneta i upoznao širu javnost sa svojim problemom. Iako je uspeo da prikupi novac zahvaljujući donatorima, čelnici kompanije Reebok su rešili da mu besplatno dizajniraju obuću po meri.

Zahvaljujući njima, Igor će uskoro konačno moći prošetati svog psa po parku.
www.trojka.rs
Nazad na vrh Ići dole
http://od15do60.forumsmusic.com
 
Najviši čovek dobija cipele po meri (VIDEO)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
UPOZNAJTE VOLJENU OSOBU :: Zanimljivosti sa weba-
Skoči na: